» Poradna » Programy

EXEL automatické zkopírování buňky do dalšího listu podle zadané hodnoty

Zdravím mám dotaz ohledně kopírování buněk a nevím jestli to exel umí. Jedná se mi o to jestli jde když do zdrojové buňky A1 napíšu např. AHOJ a do zdrojové buňky A2 číslici 3 tak jestli jde aby se mi na další listu automaticky nakopírovali tři buňky s textem AHOJ. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

A mohl by jsi mi jsi mi poradit s excelem jak na to?

neviem aky ma byt vysledok, ale na List2 do A,B,C4 napis =$List1.$A$1, resp to napis do A1 a skopiruj. 50x skopiruj a bude ich 50. Tie $ pri nazve bunky sa davaju ze stlacis naraz F2 a F4, pripadne v libreoffice si mozes bunku premenovat a potom pouzivat tento alias

jj minusovat to ano, ale poradit mu to nie. Pozeram toto vlakno uz od zaciatku a kazdy cusi.

buňka z jiného listu se přenese napsáním např. =list1!A1 (tzn. kam se to dá se zobrazí buňka "A1" z "list1")To tvoje se mi zdá nefunguje..

ja excel nepouzivam uz vyse 5 rokov, takze sem som dal upravene z libreoffice calc ;) ked to nefunguje sa ospravedlnujem, mne to funguje, naopak mi nejde to co si napisal ty

upravene preto ze list v sk libreoffice sa vola harok

=Hárok1.$A$1