» Poradna » Ostatní

Exekuce

Dobry den všem,potřeboval bych radu ohledně exekuce,ručil jsem v rodine a bohužel doplatil na to a ceka me exekuce majetku,chci se zeptat jestli postaci k dolození ze konkretni majetek neni muj ale patri me pritelkyni ze si ho koupila za vlastni penize a k tomu mam kupni smlouvu,mam to se znamim takze o vsem vi,otazkou je jestli to budou brat v potaz,protoze na 8 let starou vec uz paragon s razitkem fakt nemam,takze mam kupni smlouvu ze spetnym datumem,neni to samozrejme uredne overeno.Vim ze sem idiot ze jsem delal rucitele tak takove reakce si prosim odpusttte,myslim ze sem se vycvicil az az.

Odpovědi na otázku

Co můžeš schovej.Ty zmrdi ti můžou sebrat co se jim zachce a až pak můžeš dokazovat,že na to neměli právo(neůspěšně).

Teď už je dost pozdě bycha honit. Raději bych se zeptal právníka; něco se možná ještě dělat dá, ale bez advokáta je šance blízká nule.

Neda se to vyresit tak, ze bys ten dluh uhradil a pak se nejak vyporadal s dluznikem?