» Poradna » Programy

Exchange 2010

Dobrý den, je možné vytvořit na Exchange Serveru 2010 mailbox aniž by uživatel byl založen v Active Directory?
Máme pár poboček mimo Prahu a momentálně není důvod je nějak trvale propojovat a zařazovat do naší domény. Pokud občas něco potřebují, připojí se přes VPN. K Exchange Serveru se budou moc připojit přes webový přístup, takže do domény samotné přístup potřebovat nebudou. Mají prostě svojí agendu a u nás budou mít pouze mailbox.

Odpovědi na otázku

a k tomu OWA se budou overovat cim, kdyz ne na zaklade uzivatelskeho uctu - SPZ auta?

Děkuji Vám za odpověď, ale stačilo napsat, že to bez účtu nejde. Ta ironie ohledně SPZ byla myslím zbytečná, kdybych všechno věděl, uměl a znal, neptal bych se. Ale pokud jste si tím udělal dobře, přeji Vám to. Hezký den.