» Poradna » Programy

Excel

Zdravím ve spolek,chci vás požádat o pomoc. Mejme data s dodavateli serazeny abecedne. Každý dodavatel ma různý počet radku s čísly vyrobku ve sloupci A, ve sloupci B je třeba popis vyrobku, sloupec C je dodavatel, sloupec D nějaká poznamka. Abych si ulehčil praci, používám filtr, kde si jednotlive dodavatele filtruji a doplňuju k nim prislusna data do jiné bunky na stejném radku k urcitemu zboží. Jde mi o to si to ulehčit ještě víc a pomoci vyvojare umístit "tlačítka" nahoru a dolu, abych si mohl mezi jednotlivymi dodavateli přepínat a vyhnout se pouzivani filtru. Pokud jsem nezvedl vše, dodam. Díky moc P.

Odpovědi na otázku

tak si to udělej ve VBA, na stackoverflow atp. najdeš tuny návodů a hotových řešení, jinak zajímavé používání diakritiky

OK, sesmolím to takto. Psal jsem to na telefonu a ten doplňoval a nedoplňoval háčky a čárky.