» Poradna » Programy

Excel

Zdravím. Mám v excelu vytvořený formulář, otázky + identifikace hodnotitele. Problém je v tom, když se mi vrátí vyplněné dotazníky, potřebuji je vyhodnotit. zkrátka udělat statistiku vyhodnocení otázek v závislosti na typu klienta.
Budu mít vše v samostatných souborech. Nenapadá mě žádný postup, jak údaje statisticky zpracovat. Prosím o radu. Formulář mohu zaslat. Děkuji Honza

Odpovědi na otázku

No postup je jednoduchy - otevirat ve smycce jednotlive soubory a nacitat prislusne hodnoty do vysledneho souboru, kde nasledne vykonas potrebne ukony.
Protoze tato poradna neni naprosto vhodna pro jakoukoliv seriozni odpoved, prenes svuj pozadavek na jinou poradnu, napr.: http://www.pc-help.cz/... sekce kancelarske baliky a priloz ukazku sesitu dotazniku i sesitu s pozadovanym vyslednym souborem, pripadne i co a jak ma byt vyhodnoceno. Urcite se ti dostane porady.

Díky, zkusím to, zkusím i pc-help.