» Poradna » Windows (a jiné OS)

Excel tabulky - prosím o pomoc

Dobrý večer, prosím vás o pomoc.Dělám v excelu tabulky a chtěla bych se vás zeptat na jednu věc. Mám dvě tabulky pod sebou. Potřebuji, abych měla v jedné z tabulek odlišnou šířku sloupečků než je na tabulce druhé.Můžete mě prosím nějak ,,nakopnout,, k tomu, abych si vše už sama nastavila?Děkuji - Alice

Odpovědi na otázku

Tohle možné není, excel neumožňuje mít ruzně široké buňky v rámci jednoho sloupceMusela bys to řešit sloučením buňek