» Poradna » Programy

EXCEL tabulka

Zdravím mám takovou prosbu jestli bz nekdo vedel jak udelat tohle :Mám v bunce název firmy.. samozreje firma obsahuje adresu, kontakty, atd atd.Já by sem chtel udelat to ze vytvorim bunku napriklad:FIRMA 123 s.r.o a chtel bych na tu bunu kliknout a ze se mi zobrazi vsechny informace o firme.. chci to mit uvnitr a ne viditelne hned jak otevru excel.. doufam ze sem to napsal nejak srozumitelne a nekdo pochopi o co mi jde.. dekuji predem za odpovedi a rady. Pekny den preji

Odpovědi na otázku

si to do buňky vlož jako komentář, ne?

jasne ze to me npadlo.. jen ja si importuju tabulky z webu a do toho komentare to nenaimportuju :D

Ostatní informace vlož do buňky jako komentář.

Stačí obsah buňky zarovnat nahoru a nastavit výšku řádku tak, aby se zobrazoval jen první řádek (název firmy). Po kliknutí se ti zobrazí všechny údaje v příkazovém řádku.

Nejlepší by bylo 1) na databázi použít vhodnější program a 2) naučit se psát česky správně, bez chyb a s diakritikou. Kolik ti je, že si to po sobě ani nepřečteš?

toto je poradna a ne ze mi tu budes plakat kdo jak pise :D a kdyz mas nutkani neco vycitat tak mi ani uz nepis radu :) dekuji cau

Ale vždyť má pravdu, nejsi schopen napsat jedinou větu bez chyb. Zkus si to po sobě přečíst a nebudeš vypadat jak idiot...

Nevšímej si ho. Hlavní je, že umí smajlíky.