» Poradna » Programy

Excel, roztahování vzorečku

Ahoj, Na pracovním počítači se něco stalo přes noc zřejmě a nefunguje mi v Excelu roztahování vzorečku úchytem za spodní pravý roh buňky, ani se mi nemění obrázek kurzoru, když přejezdu na ten roh, stále tam mám tlustý křížek, kterým pouze označím danou buňku. Mám něco vypnutého v Excelu, lze to nějak spravit nebo něco udělat? Docela to potřebuji a nechce se mi všechny vzorečky vypisovat...

Odpovědi na otázku

Samoseto asi těžko, ale zkontroluj si, jestli máš zaškrtnuté Povolit operace přetažení úchytem a přetažení buňky v Možnosti aplikace Excel, Upřesnit, Možnosti úprav.

Ani bez toho samozřejmě nemusíš všechny vzorečky vypisovat. Pořád funguje Ctrl+C, Ctrl+V...

Super, už to funguje díky 🙂