» Poradna » Programy

EXCEL problém s komentářem v buňkách

Ahoj, potřeboval bych poradit,stalo se mi, že v jednom souboru u části buněk přestal být viditelný komentář. Zobrazí se pouze odkazová čára bez okénka s komentářem. Nezobrazí se ani při příkazu upravit komentář ani při zobrazit všechny komentáře. Víte někdo co udělat aby se staly viditelné? Děkuji

Odpovědi na otázku

řešení už jsem našel - překopírovat buňku na jiné místo, roztáhnout komentář, a nakopírovat zpět. Naštěstí "neviditelných" komentářů nebylo až tolik.