» Poradna » Programy

EXCEL prepojenie

DOBRY DEN.
CHCEM SPYAT OHLADOM VYHLADAVACIEHO HARKU V EXCELI, MAME ZOANM V EXCELI KDE SA KAZDY MESIAC VKLADAJU NA SKLAD DANE VECI (MATERIAL ATD.). MAME SPRAVENI VYHLADAVACI EXCEL KDE VID.PRIKZOM SVYHLEDAT HLADAME JEDNOTLIVI MATERIAL POMOCOU PRIKAZU SVYHKEDAT A CEZ PODMIENKU IF -KDYZ. PROBLRM JR V TOM, ZE JEDNOTLIVY MATERIAL PISEME DO EXCELOVEHO HARKU ZOZNAM V JEDNOTLIVYCH MESIACOCH AKO PRISIEL NA SKLAD. PROBLRM JE V TOM, ZE AK CEZ VYHLADAVACI EXCEL HLADAME PRIKAZ J LEN CEZ VYHLADAVCI LIS V DANOM MESIACI, CIZE BY MUSEL BYT PISANY PRIAKZ PRE KAZDY MESIAC ZVLAST. POTREBUJEM SPRAVIT VYHLADAVACI EXCEL , KTORY BUDE HLADAT V CELOM HARKU A NIELEN V JEDNOTLIVYH MESIACOCH. VIETE MI NIKTO S TYM PORADIT? NEVIEM AKY PRIKAZ ABY PREHLADAVAL CELY HAROK. VID PRILOHA EDISK SKRATENY ZOZNAM A VYHLADAVAC.
AK BY SOM CHEL IS TERAJSIM SPOSOBOM, MUSEL BY SOM NA KAZDY MESIA SPRAVIT VYHLADAVAC SAMOSTANTE A MUSLE BY SOM DANU POLOZKU ZADAVAGT DO KAZDEHO MESIACA DVANAS KRAT A TO MI PRIPADA SILAENE.
PROSIM PORADTE AKO BY SA DAL PRIAKZ VYUZIT ABY TAHAL Z KAZDEHO LSITU....

www.edisk.sk ...

Odpovědi na otázku

Nwni uvedeno, zda se dany material vyskytuje v sesitu pouze jedenkrat nebo vicekrat.
Mozne reseni nabizi: http://www.dataspectrum.cz/pages/glossary/glossary.htm... - Vyhledávání hodnoty ve více listech a Vyhledávání hodnoty ve více listech (2).

PS.: Kdyz pridas k zaznamum mesic, pak muzes zaznamenavat prijem na jedinem listu a vuhledavani se znacne zjednodusi.