» Poradna » Programy

Excel podmíněné formátování

Dobrý den,Nejsem příliš zdatný uživatel MS Office a potřeboval bych poradit jak na podmíněné formátování . Potřebuji zvýraznit bunku pokud se text(jméno) v ní shoduje s jakýmkoliv výsledkem(jménem) v seznamu který mám na druhém listu.Jaký bych měl použít vzorec?předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Google na dotaz "podmíněné formátování" nenabízí dostatek jasných odpovědí?

Zdravím.Řekl bych, použít funkci SVYHLEDAT nebo POZVYHLEDAT. Teď to ale nemám jak vyzkoušet. Když tak upřesním posléze, bude-li to ještě třeba.

Nahlédni sem, třeba některé řešení bude pro tebe to pravé.http://office.lasakovi.com/excel/formatovani/ms-exce...

No zkrátka kombinace funkcí NE, JE.CHYBHODN a POZVYHLEDAT. Bez přílohy tu můžeme filozofovat.

Zdravím,tak jsem si s tím poradil pomocí SVYHLEDAT .Díky za tipy