» Poradna » Programy

Excel podfarbenie

ahoj, mam v exceli harok - 10 stlpcov plných dát (čísiel). potrebujem vybrať 1 stĺpec a v tom stlpci vsade kde sa nachádza hodnota 0 (nula) aby sa dana bunka vyfarbila na cerveno. Prosim akym sposobom. dakujem. rucne vyfarbovat to by bolo na 5 hodin.

Odpovědi na otázku

Oznacit stlpec -> Format -> Podmienene formatovanie -> rovna sa 0 -> podfarbenie

Ano, jen doplním, jde to nastavit třeba i na podbarvení celého sloupce nebo řádku.