» Poradna » Programy

Excel počítání mzdy

Dobrý den všem.Potřebuji poradit. Dělám si program na výpočet mzdy v excelu. A potřebuji poradit, když do podmínek zadám hraničních přechod, tak potřebuji, aby mi začínalo počítat v € (eurech) a když budu v zahraničí tady ty hodiny 0>6 hodin = 15€ 6>12 hodin = 30€ 12>18 hodin = 45€ Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Funkce KDYŽ s vhodnou podmínkou + SVYHLEDAT na přiřazení částky z číselníku dle hodin s parametrem PRAVDA (Přibližná shoda).P.

Jen taková technická: tohle je stravné a se mzdou nijak nesouvisí.