» Poradna » Programy

Excel-katalog

obrý den, prosím moc o radu, snažím se v excelu vytvořit katalog, ve kterém se při výběru značky vozu objeví daný sortiment. Do katalogu se pomocí funkce, když načtou vždy data z daného listu. Tzn. Když zadám v rolleru Alfa romeo načte mi to data z listu Alfa Romeo. Nicméně PROBLÉM je, že každý list má jiný počet řádků, čili tam kde už žádná data mejsou mi to píše "0".Vite prosim někdo, jak tento problém odstranit? Díky moc

Odpovědi na otázku

Nevím jak to máš řešené zda jen finkcí nebo VBA kódem.Možná y stačilo dát podmínku=kdyz(stávající funkce = 0;"";stávající funkce)případně by mohlo jít podmíněné formátování, když je v buňce 0 nastav barvu textu stejnou jako má pozadí.