» Poradna » Programy

Excel funkce

Mám v Excelu 3 tabulky +- 100 řádků na 2 sloupce vždy název a k němu přiřazenou četnost avšak v některé předměty se nacházejí ve více tabulkách chtěl bych se tedy zeptat či existuje příkaz na sjednocení těchto tabulek který by zároveň sečetl tyto obdobné předměty.

Odpovědi na otázku

ano ... jmenuje se to Kontingenční tabulka (Pivot chart)

Bože 😂 jak mě to nemohlo napadnout. No nic díky 😀

tak když to člověk třeba nepoužívá pravidelně tak mu to nedojde ... já to mám tak, že vím co jde excelem udělat a pokud bych měl spadnout do úrovně skriptování, už na to radši použiju třeba python a nějakou databázi než abych vymýšlel vbs ...

Je to trollík, je zbytečné ztrácet čas na jeho vymyšlené "problémy".

Proč bych měl být ?

Kdo, Franta, nebo ŘÁDEK?