» Poradna » Programy

Excel 2007 vydělí každou zadanou hodnotu deseti :-(

Jak je uvedeno v nadpisu - do nového sešitu excelu 2007 zadám 10 po opuštění buňky je v ní 1; zadám 123, změní se na 12,3 atd.. Kopírování funguje bez problémů. Není to způsobeno formátem buňky (nastaveno na "Obecný") ani místním nastvením v ovládacích panelech. Neřešil někdo podobný problém? Dík.

Odpovědi na otázku

je nastaveno automaticke vkladani desetinne carky
klik na kolecko vlevo nahore> Moznosti aplikace Excel>Upresnit a zrusit zaskrknuti u Automaticky vlozit desetinnou carku

Díky moc, to bylo ono.