» Poradna » Programy

Excel 2007 prosím o radu (místo odkazů mám červené křížky)

Dobry den,chtel bych Vas poprosit o radu ohledne MS Excel 2007. Mam k dispozici "formular" udelany v Excelu, a na nekolika mistech je udelan odkaz? na kalendar - tj. "bunka", kde nemusim rucne vypisovat datum, ale kdyz na ni kliknu, otevre se mi kalendar a ja si vyberu potrebne datum.Tento excelovsky soubor i s temi odkazy na kalendar funguje, ovsem ne na mem PC (zkousel jsem to na 3 jinych PC a bez problemu).Na mem PC se vsak misto odkazu na kalendar zobrazuje pouze obdelnik s cervenym krizkem Vcera jsem zkousel i preinstalovat Office, ale problem to nevyresilo. Mohl by ni prosim nekdo poradit, jak tento problem vyresit? Musi se neco doinstalovat do Office? Nebo je jen neco "zakazano" v Excelu? Dekuji za jakoukoli radu

Odpovědi na otázku

Zapomněl jsi napsat, jaký operační systém máš na tom PC, kde ti to nefunguje. Například ve Windows 10 už Office 2007 není oficiálně podporovaný. Nebo máš na mysli ten MAC, ze kterého píšeš?

Pardon Jedna se o PC s Windows 7 Professional ( jedna se o PC v zamestnani). Veskery SW samozrejme legalni! Na pocitacich kolegu to funguje bez problemu, jediny problem je na mem PC

A jak je udělaný ten kalendář, co se má zobrazit? Pokud jsi jej nevytvářel ty, ale využíváš nějaký předdefinovaný, tak bude problém asi v tom. Jednak jej nemusí podporovat starší verze Office, případně se možná musí něco povolit nebo doinstalovat.Bez přílohy ale těžko říct...P.