» Poradna » Ostatní

EXCEL- OVEROVANIE ÚDAJOV -pomoc!!

zdravím! potrebujem pomoc s úlohou v Exceli (mám verziu 2010)Pomocou overovania údajov mám do prázdneho stĺpca D nastaviť to, aby sa dali do stĺpca napísať len slová "áno", "nie"...skúšala som to cez položku Vlastné, ale neviem aký vzorec tam mám napísať:(dakujem!!!

Odpovědi na otázku

prosím poradte mi ...

fakt nik?

pokud by nevadilo použití seznamu, tak dle nápovědy je psotup takovýhttps://support.office.com/cs-cz/article/Použití-ově... na stránce vyhledat "Omezení zadávaných dat na hodnoty v rozevíracím seznamu"