» Poradna » Programy

Excel- nastaveni cesty k souboru v bunce

Dobrý den.potřeboval bych poradit s tímto :Excel: sesit 1, ma data na A1-A8sesit 2 taha tyto datasesit 2 :: v bunce mam asi toto =cesta/sesit1/list1/B1-B8jde nejak udelat toto: ???sesit 2, D3 = cesta/sesit1/list1/!!!! bunka A1 = D3 & B1-B8 !!!!tak, abych kdyz budu menit umisteni souboru, tak bych jen uvedl novou adresu v bunce D3, a nemusel prepisovat uplne vsechny bunky?jak jsem psal mezi !!!! , toto jsem zkousel a sice mi to tu cestu spoji jak ma byt, ale neukaze mi to ty hodnoty v dane bunce, Jde o to ze techto "tahanych" dat potrebuju zhruba 3-4tisice, a pri predstave, že bych to musel cely menit se mi dela spatne

Odpovědi na otázku

Edit: sesit 1 ma data na B1-B8 moje chyba

V nástrojové liště listu - karta Úpravy--Propojení je seznam vsech sešitů, ke kterým vedou linky z buněk. Dá se tu vyhledat, změnit a upravovat propojení dat a odkud nabírat data.