» Poradna » Windows (a jiné OS)

EXCEL - zvýraznění duplicit z celého sešitu

Dobrý den. Marně se na internetu snažím najít radu, jak zvýraznit duplicity z celého sešitu. To znamená ne pouze na jednotlivých listech. To umím, ale jde mi o to, abych stejnou položku (číselnou) neměl v sešitě na jiném listu. "ODEBRAT STEJNÉ" mi nevyhovuje, neb nemám vizuální kontrolu co bylo odebráno. A navíc jsem zjistil, že ta duplicita co odebrána být měla, tak se neodebrala??? Předem mnohokrát děkuji za rady. Jakub

Odpovědi na otázku

velmi jednoduše se to dá naprogramovat ve VisualBasicu v Excelu jako makro ... zkus programujte.com třeba ti něco někdo poradí

Děkuji, zkusím.

Co makra, která přesně k tomu nabízí google - nefungují, nebo jsi nevyzkoušel?

Díky! Nezkoušel. Nejsem zase až tak v tomto kovaný. O víkendu budu mít víc času, tak se doma na internetu po něčem ještě poohlédnu.

Podmíněné formátování...

To ano, ale umím to v jednom listě. Jak to tedy udělat v celém sešitu?