» Poradna » Programy

Excel - zadani bunky

Ahoj,

mám takový problém, používám Excel 2003 a funkci SVYHLEDAT, která mi ovšem správně vyhledá buňku až poté, co u "spojovací hodnoty-buňky" dám upravit a ENTER. Resp., dám u buňky zadat. Vypadá to, jako by mi Excel ty buňky nějak zamkl nebo podobně.

Pokud je neupravím "ručně", nejde u nich změnit ani formátování? Nevíte někdo, čím to je? Popřípadně, jak jde udělat ruční "zadání" automaticky?

Děkuji.

Ondra

Odpovědi na otázku

Tak už vím, že jde o to, že se mi při kopíování buněk před číslo nakopíroval i znak: '

V Excelu 2003 není vidět, ale v Open Office ano, a když ho odstraním, tak vše funguje jak má.

I změna formátování.

Nevíte někdo, co s tím?

Děkuji moc!

Odpověděl jsi si sám, tak už neopruzuj...!