» Poradna » Programy

Excel - SVYHLEDAT - jak zjistit číslo řádku?

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu. Pomocí funkce SVYHLEDAT mám propojené dvě tabulky. Kromě samotného výsledku bych ale ještě potřeboval zjistit, na jakém řádku se daný výsledek nachází. Nevíte, jak toho dosáhnout?

Odpovědi na otázku

POZVYHLEDAT

A nebo si přidej další sloupec s číslem řádku a znovu použij svyhledat.

... nebo si může pomocí Políčko a Index přímo zobrazit adresu buňky.

Děkuju, funkci POZVYHLEDAT jsem nějak přehlédl, velmi mi to pomohlo!