» Poradna » Windows (a jiné OS)

EXCEL - přidat 0 před kopírované číslo, s podmínkou počtu číslic

Dobrý den,do buňky nakopíruji číslo začínající nulou, ale z nějakého důvodu se nula nezobrazí (ani když dám kopírovat jako text). Jak to udělat, aby se nula zobrazovala a ještě k tomu pouze za podmínky, že je kód sedmimístný a začíná nulou, pokud začíná vyšším číslem tento problém, pochopitelně, odpadá. Tzn. bez té potřebné 0 je jen šesticiferný.děkuji,SR

Odpovědi na otázku

Zvol formát čísla "vlastní" a do kolonky "Typ" napiš "0000000" (7x0 bez uvozovek):https://ctrlv.cz/shots/2016/05/23/llJ8.png

Skvělé, děkuji za pomoc