» Poradna » Ostatní

Excel - přidání linie

Zdravím, potřebuji pomoct se základní věcí v excelu. Mám graf (viz: http://www.jpeg.cz/obrazek/eYNl) a potřebuju do něj přidat vodorovnou linii. Například aby linie 0,3 byla limitem, takže potřebuju hodnotou 0,3 proložit například tlustou červenou čarou, jak na to?Dík

Odpovědi na otázku

Jo, ptáš se opravdu na základní věc. Jednoduše si někam přidej pomocná data [0; 0,3] [1;0,3] zkopíruj je a vlož (jinak) do grafu na vedlejší osu x s rozsahem 0 až 1. Značky, styl, barvu a šířku čáry pak doladíš podle potřeby.