» Poradna » Programy

Excel - doplnění dat

Potřeboval bych pomoci s Excelem. Chtěl bych následující: na listu 1 mám výpis hovorů, ve sloupci A mám telefonní číslo a do sloupce B bych chtěl vložit odpovídající jméno. Telefonní seznam (zdrojová data) mám v listu 2, sloupec A = tel.čísla, ve sloupci B = jména. Je zde dobrá duše, která poradí? Díky.

Odpovědi na otázku

Co SVYHLEDAT, pomuze?

Do listu 1 buňky B2 jsem napsal vzorec =SVYHLEDAT(A2;list2!A2:A500;2) a vrací mi to #REF! ... co je špatně?

jsem tupý... mělo to být =SVYHLEDAT(A2;list2!A2:B500;2)... už to funguje perfektně... DÍKY!