Excel - barva pozadí

Mám ceník v excelu a potřeboval bych makro, které by porovnalo všechny buňky na každém řádku (jsou typu měna, např. 1 596 Kč) a označilo tu s nejmenší hodnotou. Makro udělat umím, ale nevím jak zjistit nejmenší hodnotu buňky a jak tu pak obarvit. Jak na to?

Odpovědi na otázku

napr: do nejake volne bunky vloz funkci min ze statistickych funkci, ktera najde minimum z bloku bunek, v bunkach s porovnavanymi cenami pak pouzij podminene formatovani, kde ve vzorci porovnas hodnotu bunky s hodnotou bunky obsahujici minimum

presne tak jak pise porada. tohle neni treba resit makrem, ale staci podminene formatovani. priklad: mam seznam cisel A4:A8. v A4 vlozim v podminenem formatu bunky "vzorec je/formula is" MIN($A$4:$A$8)=A4 zvolis format pokud je podminka splnena. zkopirujes A4 oznacis cely sloupec cisel a vlozit jinak->format.