» Poradna » Programy

Excel - automatické doplňování

Dobrý den, prosím o pomoc s Excelem.V jednom excelu mám mustr na objednávkový protokol.Ve druhém excelu mám seznam klientů, kterých je velká spousta.Nyní musím každého klienta vyplnit do mustru. Existuje nějaká cesta, abych nemusel ručně každého klienta zadávat, ale abych to udělal nějak automaticky?

Odpovědi na otázku

věděl by někdo? Klidně to popíšu podrobněji, ale věřím, že rozumíte, jak to myslím ....

nikdo nic?

Napiš si makro.

Ahoj,záleží na ďalšom spracovaní. Jednoduchšie riešenie by bola už spomenutá Hromadná korešpondencia, ale má to svoje obmedzenia. Komplikovanejšie riešenie je makro, ktoré Ti spraví presne to, čo potrebuješ.Ak chceš pomôcť, napíš mi email na info@martinsimo.cz a uvidím, čo sa s tým dá vymyslieť.

A co s tím dál? Hromadná korespondence nepomůže?