» Poradna » Programy

Exce 2016 automatické kopírováni obsahu buněk do jiného listu.

Poradíte prosím někdo, jak v Excelu nastavit automatické kopírování buňky třeba z listu 1 - buňka A1 / do listu 2 - buňka D7?Díky moc.

Odpovědi na otázku

jednoducho. v bunke D7 druhého listu zadať =List1!A1

do listu2 v buňce D7 vepiš =List1!A1a máš to )

A prosím vás, jak to udělám, aby se mi po nastavení propojení AUTOMATICKY přizpůsobovala velikost radku. (ve zdrojovem listu mam nastavené zalomování textu, takže kdyz do nej vepisu delsi text, bunka se prizpusobi, ale u toho propojeneho listu uz se bunka neprizpusobi a vetsina textu je skryta), prosim o radu.Moc děkujiMartin

zkopíruješ zdrojovou buňku a u cílové dáš vložit propojení

Super. Diky moc.