» Poradna » Ostatní

Evidencia filmov

Potrebujem si urobiť evidenciu médii a to tak, aby sa dalo zapísať všetko, čo je na jednom DVD. Doteraz som nenašiel program(databázu) v ktorom by sa dalo zaznamenať viac titulov, ktoré sú vo formáte AVI na jednom DVD. Vždy sa dá zapísať do poradia len jeden titul. Vie niekto o (free) programe, kde sa to dá. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Ahoj, velmi, velmi davno som tusim pouzival Diskbase, hlavne na databazu MP3. Je to stary projekt, ale mozno stoji za vyskusanie.https://sourceforge.net/projects/diskbase/