» Poradna » Programy

Evidence LSoft

Testuji program Evidence LSoft a lílí se mi,ale nemůžu zatím nic uložit do PDF.Ví někdo jak se s ním pracuje,popřípadě kde sehnat nějaký manuál.Děkuji moc za pomoc

Odpovědi na otázku

A výrobce už jste kontaktoval?

Překvapivě takové programy mají podporu od vývojářů.

Máš pravdu - někdo ví. A chceš se i na něco zeptat?

Tady ten už podporu nemá a je free pro použití v ddomácnosti

SW sice neznám, ale jak víš, že by měl ukládat do pdf? Co to řešit nějakou virtuální tiskárnou pdf?

Koukal jsem na ty stránky a píšou, že umí export do PDF (a HTML).

Není potřeba, export do PDF umí.

Export do PDF funfuje normálně z tisku. O manuálu nevím, s programem se dá běžně pracovat zcela intuitivně.

Tak jsem si dal tu práci, program stáhl, nainstaloval, zadal jednu zkušební položku a na jeden klik vyexportoval PDF. Je to trapně jednoduché a v češtině. Na čem se tam prostímě dokážeš zaseknout?

Děkuji všem problem vyřešen

Tak on tam hlavně vůbec žádný problém ani nebyl.

A v čem tedy spočíval ten tvůj údajný problém?

Zjevně jen v tazatelově neschopnosti.

Něco jako "Děkuji, problém vyřešen" možno volně přeložit: "jsem slepej"?

Tak nějak.