» Poradna » Programy

Evernote Web Clipper - přihlášení?

Zdravím, mám dotaz k doplňku pro prohlížeč Evernote Web Clipper. Používám Evernote - program instalovaný v počítači i v mobilu. Nedávno jsem si stáhl doplněk pro prohlížeč v počítači - Web Clipper. Zpočátku fungovalo vše normálně. Při prohlížení internetu jsem kdykoliv mohl pomocí web clipperu okamžitě uložit poznámku do Evernote. Nebylo nutné být k Evernote přihlášen. Později dopněk vyžadoval, abych se pro jeho použití přihlásil. Když se přihlásím ke svému účtu na webu Evernote, doplněk funguje. Když přihlášen nejsem, doplněk nefunguje. Evernote inzeruje, že je to rychlý a snadný způsob ukládání poznámek. Ale nutnost se při každém prohlížení internetu nejprve přihlásit ke svému účtu mi jako zjednodušení nepřipadá. Nejsem si jist, jestli to nesouvisí s novou možností Evernote přihlášení prostřednictvím účtu g-mailu.

Odpovědi na otázku

"Nebylo nutné být k Evernote přihlášen."... to je tak trochu nesmysl nemyslis ? Pokud chces ulozit poznamku do sveho uctu evernote tak do nej musis byt logicky prihlasen ne ? Asi si nekdy driv zadal neukladat heslo v prohlizeci a ted se proste neuklada a pozaduje ho pokazdem pripojeni k evernote..Jen tipuju ten doplnek nepouzivam..

Nevím jestli to je nesmysl nebo ne, ale přihlášen jsem opravdu nebyl. Hesla do prohlížeče zásadně neukládám.Mám ale nainstalovaný desktopový program Evernote, který je pochopitelně synchronizovaný s mým účtem. Předpokládám, že to fungovalo přes tento program.Opravdu jsem dříve při ukládání poznámky nemusel být přihlášen k on-line účtu. Teď ano.Jediné, co se podle mě změnilo, je přihlašování k účtu evernote pomocí účtu g-mailu.

Web Clipper už používám léta (desktop klient jsem vyhodil velmi rychle) a VŽDY bylo nutné se přihlásit ke svému Evernote účtu. Pokud to dřív bylo nějak prolinkované s přihlášeným desktop klientem, je to možné, nevím ...