» Poradna » Programy

Everest Home vs. Ultimate

Zdar, mám staženou verzi HOME a jen tak jsem se kouknul, jestli neni nějaká novější verze verze HOME. A verzi HOME už jsem na oficiálních stránkách Everestu nenašel. Za to tam je ULTIMATE. Jaký je mezi těmi verzemi rozdíl? Přece ukazují stejné věci, ne? Díky.

Odpovědi na otázku

V množství podávaných informací.Nicméně everest je již stejně pasé. Nyní se jede pouze AIDA64, takže by mně fakt zajímalo, kde jsi na jejich stránkách našel ke stažení Everest ultimate.

Mrkni sem: http://www.lavalys.com/support/downloads/A ještě teda jedna věc. Jaký je rozdíl mezi AIDou a EVERESTEM ? Je to jedno a to samé jen s tím rozdílem v názvu? Mě to tak příjde.. :D