» Poradna » Windows (a jiné OS)

Event ID 7000

Zdravim mam WIN 8.1 Pro, a občas (2-3 x za den) sa v systmovych logoch objavi error :Event ID 7000: Spustenie služby NEWDRIVER zlyhalo kvôli nasledujúcej chybe: Systém nemôže nájsť zadaný súbor.Nevsimol som si ziadny vplyv na system - ziadne pady, ziadne mrznutie.Guid : 555908d1-a6d7-4695-8e1e-26931d2012f4prosim, co by to mohlo sposobovat ?dakujem

Odpovědi na otázku

asi to patrilo Folder Locku, vymazal som zbytok v registroch - uvidime

Taku sluzbu som na nete ani nenasiel. Treba pozriet do spravcu sluzieb, ako sa spusta a zakazat ju. Potom odinstalovat cez prikazovy riadok https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc742045.aspx .