» Poradna » Programy

EuroTruck Simulátor 2 MP

Zdravim všechny potřwboval bych pomoct dostal sem steam s EUTruck simulato kvuly multiplayeru šel sem na stránky zaregistroval sem steam v EU truck a napsalo mi to že na tento steam už je vytvořeny učet pro EU truck ... Muj dotaz zni teda dá se nákym spusobem učet na EU truck zrišit a založit novy nebo je i náká možná i neoficiální možnost jak si zahrat EU truck simolator 2 multiplayer i jinak ? PS: od togo dotičného od koho sem to dostal tak to nehrál asi rok možna dva a udaje už nevi potreboval bych pomoc ... Za strpeni a pomoc budu rad omlouvam se kdyz mi bude trvat pochopit jak to cele udelat ale sna d mi tu stim nikdo pomuže za rady přede dekuji ...

Odpovědi na otázku

Omlouvám se za pravopisné chybi piši to na telofonu děkujibza pochopení

No máš smolu. Ten dotyčný to už síce nehraje, ale hra je stále zaregistrovaná na jeho účet v STEAMe. Jedna hra sa NEDÁ registrovať na dva účty.T.z. je ti na figu. Choď za dotyčným a nech ti vráti prachy - pretože ťa pekne ojebabral....A kúp si buď krabicovku (ešte nikde sú v kamenných obchodoch - u nás cca 8-9€, alebo si zakúp na STEAMe - dostaneš kľúč a stiahneš priamo zo STEAMu a bude už navždy tvoja.

Takhle já sem dostal cely steam mam na nem hry ktere normalně hraji i euro truck hraji ale nevim udaje od online uro truck vim heslo ale email nak blbne řika že to je špatny přitom je to ten přes ktery se registroval co stim teda ?

A musim hrat mulriplayer jen přes TruckersMP ? protože na world of truck už sem přihlášeny ve hře už mám napsáno že sem online

World of truck je něco jiného. Ale ten multiplayer je hroznej cancer, nemá cenu se tím zabývat. Jsou tam vypnutý počítačem řízené auta takže jezdíš dost často sám(mimo velký města) a když někoho potkáš tak je to buď nějákej magor co to do tebe akorát tak nabourá nebo minimálně ohrozí. A nebo je to týpek co má 200 ping a poté silnici nejede ale jenom poskakuje. Zážitek fakt nic moc.

Já to chci hrát právě kvuly tomu multiplayeru

A hlavně na Truckers to chce po mě email ale já znám jméno jen dá se to nák pořašit nebo musim zistit i email ?

Jako mě to ta vadí ale nedá se s tím nic dělat když chcete hrát multiplayer

jak to sakra mam stahnout to nejde mate stim nejakej problem