» Poradna » Programy

Eurosport player nezobrazuje video

Zdavim vsechny,

mam problem u jednoho znameho. Ma ucete na Eurosportplayer.com ... a po reinstalaci jeho NTB na WinXPSP3 se mi ani v IE8 ani v Mozille9 nezobrazuje obraz. Silverlight je nainstalovany, zkousel jsem 4 i 5.

Ve firefoxu se zobrazi stranka s bezicimi programy kde v horni casti by melo byt okono s videem, zvuk slyset je.
V IE8 se zobrazi misto okna cerny pruh a neni videt vubec nic, zvuk slyset je.

Zkousel jsem uplne vse a zatim jsem na nic noveho neprisel. Videa ktera pouzivaji Flash jsou v pohode (iVysilani.cz).

NTB je peknej "krumpac" Celenon M420 1,6GHZ sdilena RAM 512 takze pro system 384MB.

K me smule to pred reinstalaci fungovalo, takze tezko muzu rict ze to nejde, i kdyz bych to nejradeji udelal.

Za kazdej napad jsem dopredu vdecny. Diky

Odpovědi na otázku

Otestuj
verze Silverlight
http://www.silverlightversion.com/...
Test plugin Firefox
http://kb.mozillazine.org/Testing_plugins...

Video Funguje, diky za supr link.

Kazdopadne problem s Eurosportem trva :D

Your installed version of Silverlight is: 5.0.61118.0

Pluginy jsem testoval mely by byt vsechny ok.

http://www.javes.eu/ZIVE/kontrola_pluginu_fir... ...

Tak mě tedy nic moc nenapadá, jen bych se zeptal před tou reinstalací tam byli taky WinXP i z SP3? Už jsem se setkal s tím že SP3 narozdíl od SP2 dělal potíže.

Osobně mám teď na zkoušku taky Eurosport player a obraz mi jde, ale když to přepnu na celoobrazovkové zobrazení tak během chvíle spadne postupně kvalita až na 400kbps.
Připojení mám si myslím více než dostatečné UPC 60/6 Mb/s a nikde jinde s ním nemám problém.

Jaké s tím máte zkušenosti ostaní pokud se mohu zeptat?

Tohle muzu vyloucit protoze Silverlight od verze 4 nebezi bez SP3, a na obou byla SP3 + jsem zkousel jak verzi 4 tak i pet