» Poradna » Ostatní

Euro truck simulator 2

Ahoj mám takový problém, když si chci přes cheat engine do ETS2 přidat peníze tak mi to nejde asi z důvodu toho že mám peníze v mínusu , prosím poradil by mi někdo? Nechci si kvůli tomu zakládat nový účet díky :)

Odpovědi na otázku

To víš že ti bude někdo radit, jak podvádět... Prostě si je vyjezdi, je to otázka pár dnů.

-3782675030 xD bohuzel to asi nevyjezdim no :D

Tak vytvoř nový profil a začni znovu, ať jsi aspoň na nule

Tak tomu se říká GAME OVER.

Jak se Ti povedlo dostat se cca 4 miliardy peněz do mínusu? Takový schodek snad nemá za rok ani ČR.

Má, dokonce 100x vyšší Ale jak to udělat v ETS2, to mi hlava nebere Tam jsem se do mínusu nedostal nikdy, naopak teď s poměrně sporadickým hraním jsem asi 2,5mld v plusu. Ono to jde velmi snadno, stačí si vyjezdit dost peněz, aby člověk mohl koupit pár kamionů a najmout pár řidičů a už se nemusí o peníze vůbec starat Já si tam jezdím pro zábavu s autobusem a peníze mi vydělávají najmutí řidiči Ale je fakt, že jsem nikdy neztrácel za pitomosti, jako všemožné doplňky, tuning, laky atd., všechny auta jsem měl vždycky jen v základu, jak jsem koupil

Vcelku dobrá taktika. Jazdím v ETS21 i v ATS - ako ty, i ja najskôr si zarobím na prvý ťahač ako nájomný vodič - potom ťahač v základe. Pokiaľ zarobím niečo navyše - upgradujem ťahač, ale len pre lepší výkon (motor, prevodovka, kolesá), aby som mohol pripájať aj ťažšie návesy, ťahať aj ťažšie náklady (a teda i viac zarobiť). A keď už sa zisky zvyšujú - najmem vodiča a opäť len základný ťahač (ktorý, ak i on začne zarábať - upgradujem). A až potom sa riešia iné veci - ak sú veľké zisky - urobím si "šablonu" pre ťahače a len podľa tej "šablóny" ich nakupujem - je to síce drahšie, ale už sa nemusím starať.V ETS2 - mám niečo cez 20 mil. € a nejakých 60 vodičov. V ATS (ten jazdím radšej - valiť sa diaľnicou rýchlosťou 80MPH s nákladom 100000lb - paráda ) mám (zatiaľ) cez 15 mil $ a 45 vodičov.

Pokiaľ máš warez ETS2 - rada nebude.Pokiaľ máš origo ETS2 (herný klient) - tak pozor, aby si neprišiel o účet.V každom prípade - zarábaj si poctivo - vyberaj si lukratívne zakázky.

A google ti nefunguje? Velmi rychlo by si vedel ako na to.

Na googlu sem hledal a nic, ale když si takový odborník přes google, pošli mi tedy odkaz

Napr. tu, ale neskusal som to https://svetsim.cz/euro-truck-simulator-2/in...

Malo by to fungovať, pretože sa to upravuje v profile (uložený inde, ako samotná hra) - v C:/Users/menouctu/Documents/EuroTruckSimulator2/config.cfg - čo sú užívateľské dáta.

Ty si ani nepochopil na co sem se ptal... Ale hlavně že mám použít google :D

Radši si stáhni money and XP mod buď to lepší za jednu zakázku přes 2 miliardyPopřípadě odkaz dodám

Prosím o odkaz, díky.

Hledej, hledej..... Google ti pomůže.... když umíš hledat....

Nechapem ako mozu ludia pouzivat taketo cheaty, ved to uplne znici zazitok z hry, to uz staci si pozriet youtube gameplay a este to je aj zadarmo.

Já jednou chybou hry přišla o cca 35k, tak jsem si je chtěla připsat zpátky, když to nebyla má chyba. Tak jsem googlila, použila ten slavný cheat engine, o kterým se všude píše a místo aby to dal zpátky původně měla, snížil ji na cca -4mld. Soucítím s autorem dotazu. Takže tady máte vysvětlení vašich komentářů - takhle snadno se dá dostat na -4mld. a někdy ani google nepomůže a pokud to není přímo vina hráče, zkazí to zážitek ze hry ještě víc než peníze z cheatu.

Zdravím chci se optat jak můžu. Spustit. Psaný do hry. Když přez tab mi to nejde a abych mohl sklukama psát čo to hrajem