» Poradna » Programy

Euro truck simulator 2

Zdarec, poradíte mi jak hrát tuto hru na mapách ČR? Jaké DLC stáhnout popř. kde stáhnout? Četl jsem něco o tom, že si nejprve musím stáhnout DLC Scandinavia a pak českou mapu, ale nějak to nechápu, nejsem zrovna expert. Poradí mi někdo jak postupovat? Díky moc

Odpovědi na otázku

ČR mapa je už v základu, ale jestli myslíš nějakou podrobnou, kde budou i Kotěhůlky tak to budeš muset najít něco co si vytvořili sami uživatelé a je to volně na netu

No myslím právě něco podrobnějšího, kde budou i města. Viděl jsem to na youtube, ale vůbec nevím, kde hledat ty DLC a nikde nemůžu najít detailní popis postupu jak vše nainstalovat...

to nebývají DLC, ale pouze konkrétní mapy a hledají se třeba tady https://www.modland.net/euro-truck-simulator-2/Co se týká funkčnosti tak to musíš vyzkoušet a případně postupovat podle návodu. Nikdo ti k tomu neřekne víc než ten kdo to vytvořil

V základu ETS 2 jsou u některá města. Ne nijak extra detailně, ale jde poznat, co to je.

A k tomu dodám že pro instalaci takovéto mapy stačí postupovat podle návodu, který u té mapy bude.

No jo, ale před tím jsou prý "required" ještě jiné patche a DLC a vůbec nevím jaké a také nevím, zda by fungovaly na mé verzi hry 1.2.5

Verziu hry si vies menit priamo v steame v nastaveniach tej hry (zalozka betaverzie).

Aha.. 1.25.. takze o tejto moznosti vies, ked mas staru verziu. Kazdopadne potom s verziou problem nebude, nastavis si len tu verziu hry, ktoru vyzaduje ta mapa.