» Poradna » Programy

Euro truck simulator 2-problikává obraz s windows a padá

Dobrý den,Nedávno jsem si aktualizoval ovladače grafické karty. Před aktualizací ets 2 jelo normálně. Po aktualizaci když jsem hru zapnul vždy dlouho trvalo než se vůbec zobrazí výběr profilu potom se hra neseká a jede úplně plynule. Avšak někdy se zničeho nic hra začne načítat. Také pokaždé když hru zapnu mně ets 2 hodí po nějaké době (vždy stejné) do Windowsu a vypne se.Předem děkuju za odpověď.

Odpovědi na otázku

Tak ty ovladače neaktualizuj,ale nainstaluj je až po tom co odinstaluješ ty staré.A když ani to nepomůže,tak se vrať k těm co to nedělali tu neplechu.

ETS se upgradovala na 1.32, ktera dela problemi. Skus se vratit na 1.31.

Jak se dá vrátit zpátky ?