Euro truck simulátor 2 a Logitech g 27

Jak mám nastavit volant Logitech g 27 v ets 2 může se sním otáčet o 900 stupňů ale otočím sním o 90 a ve hře je se otočí až o těch 900

Odpovědi na otázku

A máš ho nastavený https://www.youtube.com/watch

Mám a funguje ale nefunguje mi to otáčenío 900 stupňů stačí otočit o 90 ale ve hře se otočí na max takže na 900

Takto sa nastavuje obecne. ETS2 však používa svoje vlastné nastavenia, takže i tak to bude podľa neho. V nastaveniach musí nastaviť citlivosť a linearitu. A to metódou pokus-omyl, pretože tam nie sú žiadne hodnoty. Ak je linearita nula, volant pracuje logaritmicky.