» Poradna » Ostatní

E.T.T. Neboli Easy Torchwood Trivia

Dobrý den,hraju jednu hru a chtěla bych poradit na 8 otázek. Předem děkuji za odpověď. 1. V první sérii jde Torchwood po mimozemšťance, která touží po něčem, co jí může zprostředkovat pouze:wxhf k) Pozemský mužxhwf l) Pozemská ženaabco m) Vanilková zmrzlinadses n) Víno2. Kdo daruje geniální IT odbornici Toshiko artefakt, díky němuž může slyšet, co si lidé myslí?tnne a) Héraklesvfrn e) Lykúrgosslqh o) Filoktétésolno i) Jack Harkness přece3. Dr. Owen Harper, Torchwoodský lékař, bude v několika dílech ve 2. sérii pomáhat kolegům v poněkud nezvyklém stavu. Bude:used l) Opilýabsn k) Těhotnýtmtx u) V kómatuwftx o) Mrtvý4. Gwen Cooper, která je doslova „srdcem Torchwoodu“, se bude v 2. sérii vdávat, ovšem před svatbou:jede h) Zjistí, že je těhotná se svým snoubencem Rhysemsixo t) Se vyspí s Jackem, svojí tajnou láskouxmil l) Zjistí, že je těhotná s mimozemšťanemonenu) Ji zabila její budoucí tchýně5. Který den dorazí mimozemšťané v minisérii Children of Earth?tuje g) Druhýxvxr f) Třetíveei p) Čtvrtýslqh q) Nedorazí vůbec, zabloudili ve vesmíru6. Koho bude muset Jack obětovat v minisérii Children of Earth?slem d) Svého milence Yentaiewtxi n) Svého otce, který je zároveň jeho synemknot r) Svou kolegyni Gwenvbtx e) Svého vnuka Stevena7. Ve čtvrté sérii lidé na planete Zemi nemůžou:hxbb b) Jístoyes i) Mluvitbenx Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

No jo, odpovědi, ty už by se nějak sehnaly, ale co potom s nimi?