» Poradna » Programy

ETS 2 Problém

Ahoj potřebuji poradit mám na svém pc hru ets 2 a mám problém z tím ž když vjedu do města klesnou fps na 25 a jinak mimo město je mám na 60 hru mám na ultra detaili a a gpu,cpu ani ram nejsou zatíženy gpu 25%cpu 80%ram 50 %kde muže bejt chyba

Odpovědi na otázku

To musíš přijmout jako fakt, ETS2 je blbě optimalizovaný a takhle to prostě je... u všech, bez rozdílu. Vytížení grafiky přes 50% nepoleze, procesor se taky bude flákat. I s GTX 1070 v noci při dešti ve městě padám na 20-30 fps. Bohužel.

Já mám 750ti 2gb ddr5 když to mám na plné detajli tak jsem natom asi tak stejně bohužel to naštve

Detaili... wtf... ale jinak, co bys čekal od neslabší aktuálně prodávané grafiky ? A jinak že by ETS byl vyloženě špatně optimalizovaný, to si nemyslím...

Grafická karta je dost silná, ale máš slabý procesor, protože píšeš, že je zatížená na 25% (správně by měla být grafika vždy na 100%), takže máš tak slabý procesor, že nedokážeš využít výkon té grafiky.

Já mám nastaveno vše na max (akorát Změnu velikosti mám "jen" na 200%) při rozlišení 1920x1080 a fps neklesnou pod 40. V PC mám procesor Intel Core i5 4590, grafiku AMD R7 370 2GB a 8GB ram.