» Poradna » Web a internet

Eshop

dobry vecer, potrebuji si zridit eshop, mam pronajatou domenu i webhosting, dle navodu na strankach jsem si stahla QuickCart zip a zkousela prenest na server shopu. Jednak primo, jednak i pres fillezila. Asi se nezdarilo, protoze po napsani www.adresy.cz/admin.php mi to stranku nenalezlo. Zkousela jsem cist plno odkazu, ale moc z toho chytra nejsem, bylo mi receno, ze nastaveni takoveho eshopu je snadne, ale asi ne pro me. Potrebovala bych poradit, krok po kroku, jak to udelat.

Odpovědi na otázku

Krok po kroku je to jistě v návodu pro QuickCart. Ale upozorňuji tě, že zprovoznit vlastní shop na hostingu opravdu není tak snadné a pokud nemáš alespoň nějaké zkušenosti s fungováním dynamického webu, tak nemáš šanci. Mimochodem, máš správně spojenou doménu s hostingem? Když vytvoříš jednoduchou HTML stránku a nahraješ ji do rootu web hostingu, tak se ti přes zadání adresy zobrazí?