» Poradna » Programy

Eset

poradil by mi niekto ako odinstalovat eset nod?pri odinstalovani mi pise error neda sa citat \WINDOWS\Installer\ESS.msi.dakujem

Odpovědi na otázku

stiahni si ess.msi a spusti a ono ti rovno ponukne volby preinstalovat alebo odinstalovat....

mam to ale ako to spustit......nemam sajnu

ze by dvojklik?

alebo skus stiahnut ees.msi a nakopiruj ho do adresar kde ho pri odinstalovani instalator nemoze najst

ideme dalej>local settings\temporary internet files\content ies\ h5fq1tq6\ess.msi?error