» Poradna » Programy

Eset smart

Sem slyšel ,že docela slabota, jaké máte s tím zkušenosti vy?

Odpovědi na otázku

a co ten windows uz vam funguje nebo se to furt sere ?

Fajka, fajka, zasa sme sa stretli. To som ja s tým monitorom!
Takže pozerať úchylárny na rotten.com a kritizovať ľudové monitory pre ľudových ľudí je tvoj denný chleba. Ne každý má 22,5" monitor!

co to je za sracku ten 22,5" ?

Hádám že to například byly SGI ( Sony) co jsme měli pře 5lety u UNIXOvých stanic

22,5" to je tvoj ne? Sa pozri na čo zrovna kukáš - 22,5" samsung v čiernej farbe. A v druhej záložke máš otvorené rotten.com s mŕtvolou malého decka v rozklade. 19" už nie sú dosť dobré alebo čo?

ja mam samsung 26 palcovy, asi si ma s niekym mylis

TOTO je monitor pre prostý ľud:

www.shark.sk ... 9494

Chléb a hry, áno?

Jo je to dost slabota, byl na CD a to je dost slabý. A ta krabice ? No taky nic moc ma balení MS DOS 3.0 to nemá

Asi neni slabota treba pozriet testy.

No praveze podla testov je to neuveritelna slabota. Protection Level: None.

www.matousec.com ...

Dajte si tam Comodo IS,je to free,s antivirom a kvalitne.

Co sa tyka Esetu-slovenska firma a pre zakaznikov v USA ponuka lepsie ceny ako v SR.

Sam mam kupeny NOD32,ale po vyprsani licencie prejdem na free riesenie. Ked tak Eset bude pokracovat dalej,o dva

roky po nich nestekne ani pes.

No mozno pravda ja sa neviem rozhodnut lemo inak mam aj Kaspesky 2009.

No a zase podle jiných testů je ten projekt nemoderní. Tedy používá pro dnešní dobu nevhodné hodnoceni\testy.

Ludia od matousec sa tomu rozumeju,tvrdit opak tazko niekto moze. Treba si pozriet ich tecniku testovania,je pravda,ze idu najma po leak testoch. Ale aj to o niecom svedci.
A este jedna vec-k vysledkom sa vyjadruju popredni vyrobcovia firewallov a ti sa ku kazdej chujovine nezvyknu.
Agnitum napriklad podla vysledkov upravuje svoj tazkopadny Outpost.

Přestaly mi na něj chodit aktualizase tak jsem přešel na aviru

Avira ma vela planych poplachov neni to bohvie co narpiklad na tento obrazok cio je neskodny tvrdi ze je Virus

leteckaposta.cz ...

otestoval som kasperskym nic superantispyware nic www.virustotal.com ... nic

tak aka je potom ta avira?

ta avira je super :P

skontrolovala obrazok, zistila, ze tam je bios a nejake nastavenia, tak to vyhodnotila, ako poplach.... :D

A to je co preco to tak nehodnoti Virustotal? Potom inak ona ohodnotuje aj ubdate hry patch ako virus .

ano...lebo ten patch upravuje povodne verzie suborov, a moze to vyhodnotit ako virus....

nejlepší

djcechi tebo je co

ja osobne pouzivam ESS od kedy je na trhu MAXIMALNE som spokojni ,a ked dakto nema 1200 sk na rocni update nech si da trapne free riesenia .....HOWGH dohovoril som