» Poradna » Programy

Eset Nod 32

Dosud jsem používal antivirus Eset Nod 32 zkušební 30-ti denní instalaci. To obnášelo každých 30 dní přeinstalaci, ale to mi nevadilo. V současné době mi vyskakuje okno s nabídkou bezplatné aktualizace a to každý den. Zkusil jsem tedy tu bezplatnou aktualizaci a ke konci mě to vyzvalo k zakoupení produktu Eset Nod 32. Považuji toto od Esetu za neseriózní. Proto bych chtěl i nadále používat bezplanou licenci. Jak na to?

Odpovědi na otázku

A není to náhodou neseriózní o tebe? Ty používáš 30-ti denní licenci, která je určená k jednorázovému vyzkoušení a následnému zakoupení nebo odinstalování, stále kolem dokola, naprosto v rozporu s licenčními podmínkami, ještě se tu tím chlubíš a budeš tvrdit, že je to od Esetu neseriózní, když Ti to zneužívání zaříznou???

Toto už se několikrát řešilo i v rozhovorech se zaměstnanci ESETu, má to být forma reklamy, aby zákazníka přestal bavit reinstall a koupili si ESET.

Já nepoužívám antivir asi 15 let, tedy kromě toho co je ve Windowsech a nikdy jsem nic nechytl. Držím se zásad - updaty systému, záloha systému, bod obnovení, firewall a hlavně - u práce s PC přemýšlet. Protože ten hlavní antivir má či nemá každý v hlavě. Pokud s něčím experimentuji proženu to TotalVirusem, použiji sandbox či virtuálku. Takže se na nějaký antivir vyflajzni, je to fakt zbytečný.

Nechápu, proč šachuješ s ESETem, když máš ve Windows zdarma Windows Defender .

Že tazatel šachuje s Esetem je pravda,ale obávám se že Xpéčka vybaveny žádným Defenderem nejsou jestli se dobře pamatuji.

Ale dá sa doinštalovať MSE

ty jsi hrozna socka. Abys pochopil co vlastne delas, co kdyby te v tve praci, jestli teda pracujes, vzdycky sef najal na zkusebni dobu, pak te vyhodil bez vyplaty a znova prijal a porad dokola, bral bys to? Ale hlavne, je plno bezplatnych antiviru a dokonce je antivir primo ve windows.

tak si ho kup od autorizovaného prodejce na ebayi za 200 až 400 korun

Napiš si do Esetu. Jistě ti odpoví. S komunikací s nimi emailem mám dobrou zkušenost.

V odkaze jak kontakty tak ceny/slevyhttps://www.eset.com/cz/podpora/

A k čemu tohle všechno.Pro domácí použití zásadně free-Zdarma-v češtině a co mám odzkoušeno tak zachytí víc jak eset.o firewallu se bavit nebudeme.Ten je v comodo na úrovni,že spousta placených mu nesahá ani po kotníky a rovnat se mu může jen placená verze security od kasperského.Za mě jen a pouze-https://www.comodo.com/home/internet-security/fr... free.

Sahá, nesahá, téma je Eset. (za mě toho víc, občas).

Pokud je téma eset tak dnes žije ze zašlé slávy.Naposled jsem ho používal,když byla dvojková verze,která za to stála.Lidé pořád nechápou,že v dnešní době je antivir podstatě jen okrajová záležitost a v první řadě kvalitní firewall a řešení na spyware.A proč antivir okrajová záležitost?Jednoduchá odpověď někdy se dostane léčivo se značným zpožděním a to i o půl roku a déle.Atd..A,když propaguješ eset tak malý testík.který se skládá ze dvou testů-http://www.test.bezpecnosti.cz/a pak se pochlub jak jsi dopadl.

Než se pochlubí Palo, chlubím se, jak jsem dopadl já:GRATULUJEME!Bylo otestováno celkem 19 služeb a ani jedna nebyla vyhodnocena jako napadnutelná.GRATULUJEME!Bylo otestováno celkem 30 portů často používanými Trojskými koňmi a ani jeden nebyl vyhodnocen jako běžící.

Výborně taktéž já.Používám comodo internet security free a nemám potřebu platit nebo loupit se stejným výsledkem.

Proc nepouzit jiny AV jako Avast nebo Panda, jsou CZ a podporuji XP.

Jiří, máš pravdu. Nabídnout program na 30 dní zdarma a poté čekat rozhodnutí, jestli ho uživatel bude chtít trvale používat, je neseriózní. Eset by měl respektovat, že jsou i takoví, kteří se ani po několika 30denních cyklech zkoušení nedokážou rozhodnout, jestli jim program vyhovuje. Zvlášť, pokud pocházejí z příbuzenského svazku.

používám eset na několika počítačích a jsem s ním maximálně spokojen a licenci řeším, přes G2A, tam vyjde licence na 120-170 Kč na rok

Hmm, musím dát +. Že je frikulín výsledkem příbuzenské plemenitby mě nenapadlo, ale mnohé tomu naznačuje.