Eset-help me

Už jsem to tu jednou zadávala, ale přeci jen bych se chtěla zeptat, jak si poradit s tím, že se mi pořád u antivirového programu Eset NOD 32 zapínají automatické aktualizace, které mi zabírají mnoho času, vždycky mi zamrzne celý web a nejde než zavřít a znovu spustit net. Antivir je placený, nechce se mi ho odinstalovávat, ale skoro mám sto chutí to udělat. Děkuju za radu.

Odpovědi na otázku

Pokud se Ti nebude ale pravidelně aktualizovat, tak je Ti zase celkem k ničemu

Tak si to nastav v nastaveni,otevrit rozsirene nastaveni programu a aktualizace a nastaveni.

Udělej to. Najdi tu sílu a vymaň se ze spárů anti programu, který tě svými pařáty drží ve své moci.

pomocou system explorer môžeš znížiť prioritu nodu (má 2 procesy) na iddle. Ale lepšie je upgrade HW ak máš P4, alebo minimálne C2D s 1GB RAM.

Když během stahování aktualizací zamrzá NET, aktualizovala jsi ovladače síťové karty, nejlépe verzí od výrobce čipové sady síťové karty?