» Poradna » Programy

Eset aktualizace

Před nějakou dobou jsem odinstalovat Eset nod32 antivirus, a každý den kolem 8:10 nebo 10:10 na mě vyskakuje hláška o aktualizaci. Někde jsem dohledal, že je uložena aktualizace. Tak jsem znovu Eset nainstaloval a aktualizace vypnul a pak zase odinstaloval. Přesto všechno hláška stále vyskakuje. Zkoušel jsem projet system na balast přes program powerfull uninstal. Ale nic.

Odpovědi na otázku

Jak ručně odinstalovat program ESET?https://servis.eset.cz/Knowledgebase/Article/Vie...

Ja odinštalujem všetky antvírusy tak, že im vypnem všetky skenovacie súčasti vrátane firewallu a až potom odinštalujem, tak som nikdy nemal problém, že by si v PC ponechal nejakú súčasť.

Teno odporný marketingový šmejd zn.: Eset zostal vsieť v Plnánovači úloh (TaskScheduler). Stiahni si originál uninstaller.exe zo stránky Eset. Odinštaluj ním produkt v Núdzovom režime, inak sa ho nezbavíš.Následne vyčisti Registre od položiek "Eset". Síce tento debilný, slovný názov "eset" sa zle hľadá, ale cestou regedit.exe sa pohraj. Necpi do systému škodcov zn. antivir, sú úplne na prd.

Nezatracuj Eset je dobrý sluha, žel když se zabydlí i špatný hospodář. Využít jej a odložit