» Poradna » Programy

Eset a čierna obrazovka

Zdravím, vopred upozorňujem, nie som rasista (kvôli čiernej).Mám Windows 10 Creators Update so všetkými aktualizáciami. Nainštaloval som si na skúšku 30 dní Eset Smart Security 10. Po bežnej rutine ako je inštalácia, aktivácia a aktualizácia vírovej databázy som reštartol PC. Systém nabehol do čiernej obrazovky a správca úloh nenabehol. Ani pri reštarte SHIFT nereagoval. Preto som pri štarte systému zámerne zhadzoval PC do reštartu až mi povolilo vstup do recovery časti a tam som spustil obnovu do predchádzajúceho stavu pred inštaláciou. Overil som systém cez kontrolu integrity a aj cez DISM. Žiadne chyby, všetko OK. Všetko fungovalo v poriadku. Tak som sa rozhodol, že skúsim Eset Smart Security Premium 10 na notebooku ženy. Možno tá je lepšia. Po reštarte čierna obrazovka. Prešiel som si fórum Esetu a našiel som nejeden problém za minulý týždeň a presne to isté. Moja otázka je. Eset to vôbec netestuje? Alebo sa budú zatajovať ako minule pri rozhádzaní ikon po ploche a rozbití prieskumníka a potom zverejňovať vyhlásenia s ospravedlneniami, že si mám vytvoriť nové konto (už je to opravené aktualizáciou)? Čítate správne, nové konto, ale ako mám vytvoriť nové konto, ktoré je napojené na MS? No odporúčali vytvoriť lokálne, vymazať MS konto a znova pripojiť na MS konto a vymazať lokálne konto.

Odpovědi na otázku

Vybodni se na forum Esetu, kontaktuj jeho podporu oni tiy jistě pomůžom. Mám od nich nedávno email z doby jak řádili hackeři že v Rusku museli vypnout net. Píšou hezky česky.

Eset byl na měsíc

W10 napreduje vo vývoji, ako aj pri zmene Registrov takým spôsobom, že menovaná marketingová AV pakáž nestíha, váľajú si šunky pritom je každému svojprávnemu jasné, že do W10 nepatrí žiaden šmejd z radov antivirov lebo len a len škodí. W10 má jeden z najkvalitnejších Firewall po manuálnom nastavení a lamám stačí Defender lebo predčí kvalitou ostatné AV.

Nemal som takyto problem. Ze by rozbity system?Kazdopadne Eset ma technicu podporu, treba ich kontaktovat.

Systém nie je rozbitý, keď prešiel kontrolou integrity a cez Deployment Image Servicing and Management (DISM) a žiadne problémy. Rovnaký problém majú vraj aj čisté inštalácie na fóre. Teraz mi písali, aby som im zavolal na ČR číslo (poslali mi ho do správy). Čiže nechcú asi textový záznam.

Tak ja mam potom asi ediciu Zazrak, resp. na asi 5 PC to bola v mojom pripade rovnaka edicia.Pretoze ja som sa s podobnym nestretol pri instalacii ESS na cistu intalaciu W10 Creators Update(nevim z hlavy to cislo teraz).

Volaj. Možno nabídnou vzdálenou pomoc, s výzvou zálohovat co třeba.

opravaVolej platí ( to další se týká pokud pc inak funguje)

Mozno nechcu textovy zaznam, lebo sa jedna o Trial verziu a maju pokyn pomahat iba userom so zakupenovu licenciu.Z mojej skusenosti boli vzdy ochotni a vzdy som problem vyriesil.(pracoval som s korporatnou licenciou a Eset Remote Admin konzolou)

Když jsem je před lety kontaktoval, byla chyba na jejich straně, vydali aktualizaci i ná co neměli koupeno. Opravnou zaslali jen jim. Mě se notes sekal dokud mi ji nakonec neposlali taky. Někdo to tu tehdy zmínil ze zpráv