Escape from Tarkov, Division 2, COD:warzone

grafická karta: 1050 TI 4gbprocesor: i5 4460 3.2 Ghzram: 12GBwin 10 Mám tuto sestavu a mám problém s těmito hry (Escape from Tarkov, Division 2, COD:warzone) , nechápu proč protože dle videí na youtube a různých stránek by to mělo jet v pořádku. Budu rád za všechny rady. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tarkov na tyhle kancelarske grafiky jede kolem 50Hz to je malo ?

Nejde o to že by to jelo na 50 ale o to že ty hry se sekají tak že se nedají hrát a nevím kvůli čemu .

Dle testu tarkov medium detaily avg 40.2 (min: 28) fpslow detaily 50.9 (min: 41) fps (nebo si to muzete i zapnout ve hre je konzole"~" a tam zadat "fps 1")Takze hrat na Low details s 720p rozliseni a setrit na lepssi PC

Okey 🤔