» Poradna » Ostatní

Error v minecraftu pomocte prosím

když zapnu minecraft tak se nezobrazí mojang ale misto toho se zobrazí černo a pak mi to napíše: Bad video card drivers! ----------------------- Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.This can usually be fixed by updating the video card drivers.--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------Generated 2.8.14 17:03Minecraft: Minecraft Beta 1.7.2OS: Windows 7 (x86) version 6.1Java: 1.7.0_51, Oracle CorporationVM: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle CorporationLWJGL: 2.4.2[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765) at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:294) at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:716) at java.lang.Thread.run(Unknown Source)--- END ERROR REPORT 88e92a58 ----------dekuji

Odpovědi na otázku

Nainstaluj ovladace graficke karty.

ok a nenapsal bis odkaz

A co mate za GK a operacni system? Kristalove koule dosly.

UFG.Nenapsal jsi ani jakou GK máš a hned bys (nikoli bis) úkoloval.

ividia

nvidia omega drivers

To neni typ grafiky, natoz operacniho systemu, ale nazev neoriginalnich ovladacu.Znovu a lepe!

Minecraft je jeden velkej error

vidím že máš ešte straú betu 1.7.2 zadováž si full 1.7.2 http://thepiratebay.se/user/TeamExtreme/